Darkroom-1
W dużej kabinie dwóch ruchaczy heteryków jest obsługiwanych przez Przema. Na przemian dają mu do ssania swoje wielkie kutasy a całości sceny przygląda się przez szybę pornogwiazda Mona. Kiedy już zostają zaspokojeni oralnie po kolei od tylca i na jeźdźca ruchają jego dupsko jak napalonej suczce. Duże kutasy bez litości dymają wypiętego modela a Mona podgrzewa ich widokiem brandzlowanej cipki. Zero scenariusza. Samo życie!

Darkroom-2
W zakamarkach warszawskiego fanTOMa dwóch kumpli szybko i konkretnie przechodzi do sprawy. Najpierw wspólne obciąganie a już za chwile ostre dymanie w tyłek we wszystkich możliwych pozycjach. Dymany koleś jest niewysoki i drobny wiec jego kumpel może obracać nim na wszystkie strony i ruchać ile się da! Najlepsze dymanie to chyba pozycja na stoliku i oczywiście klasyka: jebanko na kanapie. Zarówno aktywny jak i pasywny - obaj są napaleni i widać, że sprawia im to sporą frajdę. Kawał dobrego, naturalnego seksu.
Darkroom-3
W tej scenie koleś o ksywce „Biały beret”, właściciel potężnego kutasa dyma drobnego Red Rexa. Swoją maczugą tak konkretnie penetruje jego dupsko, że młodzik co chwila ucieka do przodu przed tym gigantem i głośno jęczy. Za szybą, w korytarzu obok, Przemo z kumplem dają czadu ostro się ruchając i w zasadzie na planie jest aż czwórka modeli. Fotograf Andrzej Miłosz co chwila robi fotki a kolesie rzną się kompletnie nie zwracając uwagi co się wokoło dzieje. No i przecież o to chodzi. Po co udawać?
Darkroom-4
Przy fantomowej kracie Przemo czeka na okazję dobrego seksiku. Właśnie z sauny wychodzi Piotr DJ i wystawia swojego ogiera do wyssania. Przemo od razu bierze się do dzieła ale z każdą minutą dojenia DJ-owi tamten nabiera chęci na coś więcej. Przechodzi więc na drugą stronę i obaj zaczynają pieścić się i walić wzajemnie swoje naprężone fiuty. Kiedy pała DJ-a jest wystarczająco twarda już czeka na nią wypięta dupa Przema. Zaczyna się porządne ruchańsko i na szczęście jest krata, której można się przytrzymać, bo Piotr nie oszczędza przeciwnika kiedy go posuwa!